URODZINY

06-tort-czekoladowy
Szanowni Państwo
Trudno w to uwierzyć ale właśnie dziś mija dokładnie rok od otwarcia Przychodni Wibrys !!! Był to dla nas trudny i bardzo wyczerpujący rok. Obfitował w smutne ale i piękne chwile. Średnio każdy z nas przepracował 72 godziny tygodniowo. Był to najwspanialszy rok w naszym życiu!!!
Od początku chcieliśmy budować profesjonalną ale i ciepłą przychodnię. Chcieliśmy aby była taka jak my mając nadzieję, że Państwo to docenicie. Nie potrafimy być inni niż jesteśmy 🙂 Jeżeli to Państwu przypadło do gustu to jest nam bardzo miło.
Jesteśmy dla Was ale i dzięki Wam. Po roku możemy z dumą powiedzieć, że osiągnęliśmy sukces! Oto jedynie kilka przykładów…. w zaledwie rok zbudowaliśmy olbrzymią bazę stałych klientów których liczba co tydzień się zwiększa!!! Obsługujemy regularnie Pacjentów z całego Krakowa ale i z Gdowa, Jaworzna, Tarnowa, Rzeszowa, Nowego Sącza a nawet Szwajcarii ! Jako, że nie wolno nam się reklamować to wszyscy nasi Pacjenci trafili do nas z polecenia za co BARDZO DZIĘKUJEMY !!!

Po tak wytężonym roku pełnym ciężkiej pracy musimy odpocząć. Dlatego też prosimy o wyrozumiałość ale w dniach 19-31 sierpnia jesteśmy na urlopie. Szczegóły otwarcia przychodni w tym okresie prześlemy w osobnym poście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *